Hakkımızda

Hakkımızda

Bilgiç & Yalçın Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

BİLGİÇ & YALÇIN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU olarak, Samsun merkezli köklü bir hukuk ve danışmanlık firması olarak Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. Amacımız, müvekkillerimize en kaliteli hukuki hizmeti sunarak, sorunlarına etkin ve sürdürülebilir çözümler
üretmektir.

 

Misyonumuz; müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarını anlamak ve onların çıkarlarını en üst düzeyde korumak için yüksek kalitede hukuki hizmet sunmaktır. Hukuki sorunlara çözüm odaklı yaklaşarak, müvekkillerimizin güvenini kazanmak ve adaletin sağlanmasına katkıda bulunmaktır.

 

Vizyonumuz; Hukukun evrensel değerlerine bağlı kalarak, müvekkillerimizin karşılaştığı zorlukları aşmalarına yardımcı olmak ve hukuki alanda öncü bir konumda bulunmaktır. Sürekli eğitim ve gelişime önem vererek, değişen hukuki ortama uyum sağlamak ve müvekkillerimize en güncel bilgi ve hizmeti sunmaktı.

 

Değerlerimiz; BİLGİÇ & YALÇIN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU olarak, mesleki sır ve gizliliği en üst düzeyde önemsiyoruz. Şeffaflık, bağımsızlık ve açıklık ilkelerini benimseyerek müvekkillerimize olan taahhüdümüzü vurguluyoruz. Her bir davada müvekkilimizin çıkarlarını gözeterek ve etik değerlere bağlı kalarak, yasal süreçlerde dürüstlüğümüzü koruyoruz.

Hukuk, genellikle karmaşık ve spesifik bir dil içerebilir. Ancak, BİLGİÇ&YALÇIN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU olarak, müvekkillerimizle iletişimde açıklık ve şeffaflık ilkelerini benimsemekteyiz. Avukatlarımız, karmaşık hukuki terimleri ve süreçleri, müvekkillerimizin
anlayabileceği bir dilde anlatma konusunda uzman olup müvekkillerimizin sorularını sabırla dinler, karmaşık hukuki konuları basitleştirir ve müvekkilin anlamasını sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapar.

 

Tecrübe ve Uzmanlık ; büromuz, Ceza Hukuku, İcra Hukuku , Aile Ve Boşanma Hukuku, İş Ve Sosyal Güvenlik Hukuku , Gayrimenkul Hukuku, Sigorta Hukuku, Tazminat Davaları , İdare Hukuku, Ticaret Hukuku , Tüketici Hukuku , Miras Hukuku, Yabancı Vatandaşlık Hukuku, Vergi Hukuku, Sağlık Hukuku ve bir çok farklı hukuki alanda geniş bir tecrübe ve uzmanlığa sahiptir. Hukuki çözümlerimiz, müvekkillerimizin özel ihtiyaçlarına odaklanarak, her aşamada etkili ve sonuç odaklıdır.

 

BİLGİÇ&YALÇIN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU olarak, müvekkillerimize dürüstlük, şeffaflık ve yüksek standartlarda hukuki hizmet sunmaya devam etmek için kararlıyız. Hukuki konulardaki ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak için buradayız. Her adımda müvekkillerimizle etkileşimde
bulunarak, onların hukuki süreçte kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak bizim önceliğimizdir.

Mustafa Kemal Atatürk

Efendiler! Bir hükümet ancak adalete dayanabilir.
Bağımsızlık, gelecek, hürriyet, her şey adaletle ayaktadır.

Hemen AraWhatsappYol Tarifi