Samsun Avukat

Samsun avukat Mehmet YALÇIN ve Av. Elif Sena BİLGİÇ, Samsun Barosuna bağlı idare, iş, aile, tüketici, sigorta, icra ve iflas hukuku alanında Samsun’da avukatlık hizmeti vermektedir.

Samsun’da avukat olarak sizin için hukuki davalarınızda en iyi çözümü bulmak ve davalarınızda size vekâlet etmek için buradayız. Hukuki davalar bazen çok karmaşık olabildiği gibi aynı zamanda uzun bir süreç olabilmektedir. Samsun’da iyi bir avukat arayışı içinde olduğunuzun farkındayız.

Bu konuda size hak veriyoruz. Davanızın bulunduğu yerde avukatlık hizmeti veren bir avukat ile çalışmanız; ulaşım, konaklama, zaman kaybı gibi birçok yönden sizin için avantaj sağlayacaktır. Samsun ilinde faaliyet gösteren Samsun avukat olarak hukuk alanında yürüttüğümüz çalışmalar ve sorunları çözüme kavuşturma noktasında gerçekçi, akılcı ve dürüst çalışmayı kendimize ilke edindik.

Müvekkillerimize verilecek hukuki yardımda öncelikle hak kaybına uğramamaları için tarafsız olmak gerektiğini düşünmekteyiz. Bu bakımdan öncelikle kanunlar ve hukuk çerçevesinde başvurabilecekleri yolların neler olduğunu müvekkillerimize açıkça anlatmayı ilke olarak kabul etmekteyiz. Sadece oluşmuş ihtilafları çözmek değil aynı zamanda ihtilafların oluşmasını engellemek ve müvekkillerimizi, gelecekte oluşabilecek problemlerden koruma amacıyla yapacakları sözleşme ve anlaşmalarda da avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Samsun avukat olarak hukuk alanında yürüttüğümüz çalışmalar ve sorunları çözüme kavuşturma noktasında gerçekçi, akılcı ve dürüst çalışmayı kendimize ilke ilke edindik. Müvekkillerimize verilecek hukuki yardımda öncelikle hak kaybına uğramamaları için tarafsız olmak gerektiğini düşünmekteyiz.

Bu bakımdan öncelikle kanunlar ve hukuk çerçevesinde başvurabilecekleri yolların neler olduğunu müvekkillerimize açıkça anlatmayı ilke olarak kabul etmekteyiz. Sadece oluşmuş ihtilafları çözmek değil aynı zamanda ihtilafların oluşmasını engellemek ve müvekkillerimizi, gelecekte oluşabilecek problemlerden koruma amacıyla yapacakları sözleşme ve anlaşmalarda da avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

SAMSUN AVUKAT TELEFON NUMARASI

Samsun avukat telefon numarası 0(541)271 62 24’tir. Bizlere Bu numara aracılığı ile mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz. Samsun barosu avukat telefonları için Samsun Barosunun internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

SAMSUN AVUKATLIK BÜROSU

Samsun avukatlık bürosu olarak hizmet veren birçok avukat var. Samsun avukatlık büroları, Samsun’da dava ya da benzeri bir hukuki yola ihtiyaç duyan bireyler ve kurumlar için avukatlık hizmeti vermektedir. Büromuz, müvekkillerimizin değişim gösteren ihtiyaç ve sorunlarını karşılayabilmek amacıyla; hızlı, pratik ve çözümcül bir şekilde, sağlam bir hukuk bilgisini iş odaklı bir yaklaşımla birleştirmektedir. Samsun avukat olarak ofisimiz, tüm hukuki konularda müvekkillerine etkin destek sağlamaktadır.

Samsun için verdiğimiz hizmetlerle ilgili destek ister misiniz?

Çalışma Alanlarımız

Hemen AraWhatsappYol Tarifi